Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVDE DUMAN GÖRMEK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile(Bölüm1)
Merhaba rüyamda eşim sigara almaya gidiyor normalde içmez.Salonda koltuğun üzerinde battaniyeye sarılı uzanıyorum.İçeri bir işçi ve kızlarım giriyor tv izlemeye başlıyorlar. O sırasa yangın çıkıyor alev var ve ölüyoruz fakat yanarak değil gazdan ölmüşüz. Eşimi görüyorum bakkal gibi bir yerde oturuyor ona haber geliyor.Bizim salon fakat arsayı da görüyorum salonda.Televizyonmuş yangına ölümlere sebep olan. Annem Rad-yas-yon diyor bana. O zaman bu televizyonu kapatalım diyorum. Annem ne bileyim daha katil kim yakalanmadı diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizi kendinizden ayrı bir yere koyuyorsunuz. O kendi zevklerini yaşayabiliyor siz ise evle, çocuklarla ilgilenmek zorundasınız. Biraz yalnız kalmışsınız, sevgiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu duman sizin sıkıntınız, sıkıntıdan boğulabileceğinizi düşünüyorsunuz. Anneniz durumunuzu biliyor ya da hissediyor ama nedenine dair yanlış yargıları var. Büyük kızınız da sizin sıkıntınızdan direk etkileniyor ama neyse ki küçüğünün aklı henüz bunlara yetmiyor, farkında değil. Bu rüya eşinizle ilişkilerinizle ve sizin içsel duygularınızla ilgili, haberci değil, merak edilecek bir şey yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA