Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EV ARAMAK

10.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bebek
Halam ve bir kişiyle daha ev arıyordum babam bir yerde ev buldum 2 memur evi bi de normal gidip bakalım dedi.birden ev kalabalıklaştı, sarı kıyafetli büyük ihtimal erkek olan küçük bir bebek aldım kucağıma, sevdim o arada aşkına hiç karşlk vermedğm çocukluk arkadaşım eyüp geldi çocuğu kucağına almaya çalıştı. Özellikle elime dokunarak bebeği aldı sevdi bana verdi, benle ilgilenmek istiyordu fakat elleri çok terliydi benim ellerime de bulaştı. Ev sahibinin kızının başında ise turuncu,dantelli güzel bir baş örtüsü vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortamınızı değiştirmek istiyorsunuz ama bazı şeyler iyiye gideceğine kötüye doğru gidiyor. Güzel bir haber ya da bir sonuç alacaksınız. Bu sonucun peşinden gitmeye çalışın çünkü bir gönül macerası sizi yolunuzdan alıkoymaya çalışacak. Size elde ettiğinizden farklı şeyler sunmaya çalışacaklar. Dikkatli olun da şansınızı kaybetmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA