Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EV ALMAYI DÜŞÜNMEK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi (Bölüm 1)
Merhaba. Rüyamda eşimle bir ev almayı planlıyoruz normalde öyle bir planımız yok. Aldığımız evde kirada oturalım diyorum yok diyor yine burada oturalım.Yüzü asık. Sonra çocukluk arkadaşımı görüyorum ve bir bayan aşağıda şiir dinletisi var diyor ona.Şu an oturduğumuz sitenin bahçesinde sıra sıra sandalyeler dizili, siyah kıyafetiyle oturan bir kadın görüyorum.Biz aşağı inerken boş yer görmüştüm fakat indiğimizde her yer dolu ve biz bu topluluğun devamındaki cafe benzeri yere oturuyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız bir yaşam değişikliğini arzu ettiğinizi ama eşinizin bu konuda radikal adımlar atmadığını görüyorum. İstiyor ama çabalamıyor ya da değişiklikten korkuyor. Popüler insanların bir arada bulunduğu güzel ve anlamlı ortamlara katılacaksınız. Sizin için yeni bir kariyerin ilk adımları olabilir bunlar. Kendi yaşamınızın muhasebesini yapacaksınız. Nerden kalkıp, nerelere geldiğinizi düşüneceksiniz. İyi yıllar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA