Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ETİ ÇALMAK

05.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahsen
Mrh hamile olan kız arkadaşımı görüyorum ruyamdada hamile güya kurban bayramında ben onun etini calmisim.kırmızı et.pişman oluyorum ve itiraf edip eti geri veriyorum niye yaptım bilmiyorum diyorum o hiç bi tepki vermiyor.cacık yapıyor.yoğurt kesik kesik ama içine salatalık doğrayıp koydu ama yoğurt peynir gibi oldu.biz böyle yapmayız bunu diyorum.ama tadı fena değildi sanki tam hatirlamasamda.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilmeden onun başındaki bir belayı siz devralmışsınız ve muhtemelen de sıkıntısını siz çektiniz. Belki de hafif bir gıpta etme durumunuz nedeniyle evrenden kötü enerjiler aldınız bilemem. Ama artık bu durum sona erecek, merak edilecek bir şey yok. Ancak bu kez de arkadaşınızın evinde sorunlar var. Çünkü benzer enerjilere şimdi onlar maruz kalacak. Yoğurdun kesilmesi kötü enerjilerden korunamayacağını gösteriyor. Kendisine söyleyin moralini yüksek tutsun ve nazardan korunmak için bildiği şeyleri uygulasın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA