Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ET SATMAK

11.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elis
Kendimi bir kasap dükkanının sahibi olarak görüyorum.Müşteriye karaciğer satıyorum aniden yanıma tepsi ile biri geliyor ve odun ateşi olan fırınıma koymasını söylüyorum.Başka bir tezgaha bir dadın gelip hamur yoğurup börek yapıyor.Bir anda orayı müfettişler gelip genetip yapacaklarını izinsiz çalıştırdığım kişiler olduğunu söylüyorlar daha yeni açtığımı benimle çalışmadıklarını söylüyorum.Kendimi ifade ettiğim müfettişleri tanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili belalı bir durumun eşiğindesiniz, çok dikkat edin bu rüya bir uyarı. Müfettişler bir denetimi temsil ediyorlar. Bir yerlerde hata varsa ya da usülsüz bir işlem yapıldıysa alakasız bir neden yüzünden ortaya çıkabilir. Çiğ et ve özellikle de iç organlar her zaman belayı, sorunları, parasızlığı ya da benzer şeyleri temsil eder. Ama vaktiniz varsa belki olacakları önleyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA