Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ET PİŞİRMEK

07.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen duyguu
Rüyamda üniversiteden hocalarımla hepsi profesör bir araçtaydık,yol çok virajlıydı.Yolun kenarı masmavi göl,biz virajları dönedöne gittik ve bir kasabada mola verdik.Bir eve misafir olduk,evin mutafğında ahşap büyüük bir masa varmış,hocalar masanın çevresinde oturuyordu.İçlerinden biri bana et verdi pişirmem için.Çakmakla ocağı yakmaya uğraştım,pencereden rüzgar esiyordu.Perdeyle rüzgarı kestim,ateşi yaktım.Tavada etleri pişirmeye başladım,ama tam pişmemiş.Tekrar ocağa aldım iyice pişsin diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada et pişirmek.. Okulla ya da eğitiminizle ilgili bir konuda, mezunsanız işinizle ilgili olabbilir, yetkili insanlarla aynı şartlarda karar verme yetisine sahip olacaksınız. Aslında kararaı bir tek kişi veriyor ama siz sürecin içindesiniz. Bu süreç size, kötü bir durumu lehinize çevirme fırsatı verecek. İyi değerlendirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA