Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ET DOĞRAMAK

31.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gnc
Evli kızkardeşim annemin evinde evde bir kalabalık düğün vb bişi var kardeşim bodruma iniyor bodrum çok geniş karanlık siyah yılan birde sarı yılan var sarıyılandan korkan kardeşime boğazından tuttuk meyvesuyu döktük zeyri gitti diyor kalabalığa çay dağıtırken tanıdık bir çay almadan çay bitiyor eşi çay demle diyor kardeşim o sıra et doğruyor demlemeye giderken beyaz hasta ayı görüyor zehirli tavuklar var. zehirli tavukları suya batırıp çıkarıyor zehrini almak için tavuk benim zehrim alındı diyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karışık bir rüya; aynı rüya mı yoksa parça parça başka rüyalar mı anlamadım. Üzeri örtülen bir maddi kriz aslında hiç giderilememiş olabilir. Kızkardeşiniz bir belanın eşiğinde de olabilir. Evin bereketi azalmış, bir paranın faydası değil zararı dokunacak. Ne yapıyorlarsa dikkat etsinler, yanlış yoldalar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA