Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞYALARIN YOK OLMASI

03.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Metin28
Yeni bir ev aldık.Rüyamda eşim banyoda bi kızla konuşuyor ben salondayım birden kapının tıkırtısını duyuyorum.Kapıyı açınca görüyorum ki uzun zamandır aranın limoni olduğu halam sinsi sinsi sırıtıyo elinde anahtar kapıyı açmaya zorluyor. Kucağında kundakta bi bebek.Salona buyur ediyorum.Eşyaların birden yok oluyordu tek bir kanepem var salonda, birde önceki ev sahibinden kalma eşyalar gümüşlük vs. Bunlar önceki ev sahibini diyorum tek başına taşıyamadım,oda tutuyor ucundan pencereden atıyoruz. .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Halanız bir şekilde yeni evinize gelmeye çalışıyor ama niyeti pek iyi olmayabilir. Eşyaların yok olması huzursuzluğu ya da yaşam standartının düşmesini simgeliyor. Kucağındaki bebek size bir haberle gelebileceğinin işareti. Kötü gözünden etkilenebilirsiniz. Başka bir yorumla bu rüyada halanız sadece bir kötülüğü, bebeği ile de kötülüğe dair haberleri simgeleyebilir. Bu haberlerin üzerine evde bazı maddi sorunlar yaşanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA