Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞTEN AYRILMAK

11.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HAZEN
Rüyamda eşimden ayrılmışım büyük bir tatlıcıda birlikte karşılaşıyoruz. çok güzel bir pastane bende sipariş veriyorum bu arada tatlı alırken ben ona yaklaşıp merhaba konuşalım istersen diyorum.köşeye geçip konuşuyoruz.kalbim hala eskisi gibi atıyor ama yaptıkları aklıma geliyor kalbim ağrıyor.ama büyük b,r mekan olduğundan her yerde gözüme tatlılar pastalar gözüme ilişiyor.daha önce eşimden ayrılmadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size soru sordum ama tek cümlelik bir yanıt geldi. Eşinizle aranız bozuksa ve evliliğiniz kötüye gidiyorsa bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Bir yönden onu seviyor ama bir yönden de anlaşamadığınız için ayrılmak istiyorsunuz demektir. Aslında ayrılsanız hayatınızın daha iyi olacağını bile düşünüyor olabilirsiniz. Eğer evliliğiniz mükemmel gidiyorsa bir konuda eşinizle fikir ayrılığına düşeceksiniz demektir. Bu durum sizi kırabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA