Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞLE KAVGA ETMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kubra58
Ben evliyim.Ruyamda eşimle evleniyorum.Eşimi bir görüyorum,âdette böyle deyip hemen götürüyorlar.daha sonra eşimi görünce kızıyorum.Sadece bize mi âdet var.Abingilde öyle yapmamışlar diye tartışıyoruz.eşim Burak ozcivite benzedigim icin beni seviyorsun degil mi diyor.normalde hic benzemezbarisiyoruz.bir kadin bizi çağırınca gidiyoruz.Fahriye Evcen evde gürültü yapmayın diyor.sonra birisi hastalanmis.tanidigim birisi düğünertesi burda ne işiniz var der diye,bahcede bekleyeyim diye düşünüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daldan dala atlayan ve ünlülerin konuşulduğu bu rüyanın büyük kısmı bilinçaltınıza ait. Eşinizin ailesi ile evlilik aşamasında bazı sorunlar yaşadığınızı ve bunun da evliliğinize yansıdığını düşünüyorum. Eşiniz yakışıklı biri olmalı ve sizin ondan vazgeçememe nedeniniz de bu olmuş ilk aşamada. Şimdi de bazı sorunlar yaşıyor olmalısınız, biraz öfkenizi bastırmakla ilgili sorunlarınız var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA