Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİDEN ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

20.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şükür
Merhaba, rüyamda 20 yıl önce vefat eden dedem üzerinde takım elbisesiyle benim eve geliyor sarılıyorum yanağından öpüyorum sonra da elini öpüyorum çok temiz kokuyor bu arada küs ve kırgın Olduğum babam yanında hiç konuşmadan duruyor benim evim bir tırmış hareket ediyoruz ben güya üst kata çıkıyorum giderken manzara izlemek için ama o kadar Süratli ki düşmemek için adeta bir kenara tırnaklarımı geçiriyorum bu arada alt komşum da aşağıdan bana bakıyor tır bir ara duruyor hemen içeri kaçıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızla küslüğünüzü sona erdirmenin zamanı gelmiş olmalı Bu konuda bir uyarı rüyası olabilir bu. Evren sizin barışmanızı gerekli görüyor olabilir, babanız aniden hastalanabilir veya başka bir nedenden buna mecbur kalabilirsiniz. Hızla geçecek bir sürecin içine giriyorsunuz. İşinizle ilgili gelişmeler de hızlı değişimler gösterecek. Kemerinizi bağlayın ve bu sürece hazırlıklı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA