Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ ZAMANA GİTMEK

11.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
Rüyamda üç erkek aynı yatakta uyumuşuz. Birisi gençlik arkadaşım diğerini hatırlamıyorum. Yataktan kalktım hadi sizlerde kalkın dedim. Avluya çıktım küçük oğlum 7-8 yaşlarındaymışşu anda 28 yaşında sahanda sucuklu yumurta yiyor ve masanın üstünde 5-6 tane somun ekmek duruyordu kimisi yarım, kimisi tüm. İçeriye seslendim hadi gelin dedim kahvaltıyı buraya getir dediler pencereden baktığımda önlerinde sumaklı soğan salatası duruyor onu yiyeceklermiş. Çıkın dışarı kahvaltıyı burada yapalım dedim. Oğlumu bakkala gönderdim bir şeyler alması için. Yorumunuzu rica ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada gördüğünüz kişilerle ya da tanımadığınız birileri ile ortak bir iş yapabilirsiniz. Bu işe oğlunuzda dahil olabilir ancak bu ortaklık bazı sorunları ve anlaşmazlıkları da beraberinde götürebilir. Böyle bir girişim planlıyorsanız biraz daha dikkatli düşünmenizde yarar var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA