Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ VE KARANLIK BİR EVDE OLMAK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Luna
Rüyamda çok eski bir evde oldugumu goruyorum yerin altinda gizlenmis bi yer gibi sanki cok gizli bir yermis ve yanimdakilere peygamberin evi oldugunu soyluyorum buranin, elimde bi mum var ve her seyi anlatarak gostererek gidiyorum önden, yoluda ben biliyorum zaten. Evin her yerinde halılar var yerler tamamen halılarla kaplı onun dışında sarılıp kaldırılmış halılarda var etrafta. Sonra bi oda da bir mum daha yakmalarini soyluyorum hickimse yakamiyor yanimdakilerden sadece ben yakabiliyorum mumu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O karanlık ev sizin zihninizde. Ve o yüzden mumu sadece siz yakıp orayı aydınlatabilirsiniz. Peygamber evi olması, oranın sizin ilahi ve gizemli bölgeniz olduğunu sembolize ediyor. Adeta tüm gizemleriniz, korkularınız o bölgede. Ve mumu yakmazsanız o bölge her daim sizi korkularla tedirgin edecek, hayatınızın akışına engel olacak. Korkularınızı yenmeniz gerektiğini söylüyor rüyanız ve gizemlerinizi açmanız. Psikodrama tavsiye ediyorum. Ehil kişilerin ve mutlaka doktor olmasına dikkat ederek, eğitimlerinden çok fayda sağlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA