Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ TANIDIKLARLA SEVGİLİ OLMAK

09.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buket
Rüyamda arkadşımla birlikte bi evde oturuyomuşuz bianda ilkönce karaböcek görmüşüm fakat sonradan bi bakıyorm rüyamda akrep bu diyorum ama uyandığımda yengece daha çok benzeyen bi hayvanla karşılaşıyorm ona çok vuruyorum ölecekmiş arkadaşımda eline alıp atmaya çalışıyo dikkatli ol ısırmasın diyorum birde şu aralar sevgilimle aram çok kötü.bugün lise yıllarındaki arkadaşımı görüyorum onunla ilişkiye başlıyoruz ama ben yaklaşımını şimdiki sevgilimden dolayı acaba beni gerçekten seviyomu diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı konuşmalar, dedikodular, o onu dedi, bu bunu dedi meseleleri, düşmanlıktan korkmalar nedeniyle yaşanan gerginlikler sizi bunlatmış. Sevgiyi özlüyor, arıyorsunuz. Yeniden birini sevebilir miyim endişesi de sizi sarmış. O nedenle eski bir sevgili modelini bilinçaltınızdan su yüzüne çıkartıp kendinizi sınamışsınız. Bu rüya bir bilinçlatı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA