Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ TANIDIKLARI GÖRMEK

04.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aurora
Merhaba rüyada eski sınıf arkadaşım emineyi gördüm.Annem battaniyeyi yıkamış ve asmış ipe.emine battaniyeyi alıyor.bende hafif ıslak diyrm ama yinede alıyor. komsmzun evine gidiyoruz kapıyı bir erkek açıyor.Belime sarılıyor ben izin vermiyorum. Azerice konuşuyor.Bana karşı birseyler hissettiğini arabası oldugunu amerikaya gideriz gibi şeyler söylüyor.Bana çivit gibi kelime söylüyor ben anlamıyrm.arabann rengi de olabilr.içimden ona karşı bir şey hissetmedigimi sevmedigmi geçiriyorm.Tşk edrm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski bir tanıdığınızdna yolla ilgili bazı gelişmeleri duyacaksınız. Bu kişi bir yola gidebilir, henüz zamanı gelemdiği halde yolla ilgili bir girişimde bulunabilir. Eski sınıf arkadaşınız sadece bir sembol olabilir. Onun memleketini, adını veya kendine has özelliklerini taşıyan birini temsil ediyor olabilir. Rüyanızın devamı bilinçaltınızla ilgili; sizin istemediğiniz insanların size ilgi gösterdiğini söylüyor bize. Aradığınız gibi birini bulamıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA