Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ TANIDIKLARI GÖRMEK

27.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb kahin rüyamda üniversiteden bir arkadaşımı gördüm anitika dükkanınd çalışıyormuş bende eski eşimle evliyken aldığım bir fincan takımı varmış onu satmaya gitmişim.arkadaşım fincan takımına 1000tl diyor poşette olan parayı bana veriyor.sonra duvarda yazılar var karışık vaziyette bana gösteriyor bana diyorki sana teklif yaptım sen kabull etmedin bende kulağına eğilip belkide teklif yapmasını bilemedin yada ısrar etmedin diyorum(geçekte sadece arkadaştık aramızda bişey olmadı)sonra içeriye başka müşteriler giriyor.ben kalkıp gidiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya eskiden tanıdığınız birinden gelecek bir yakınlaşmayı temsil ediyor. Eskiye yönelik konular, bir takım sözler ve vaatler ile yenilenen bir arkadaşlığın temelde amacı başka. Size bu şekilde yakınlaşan biri olursa onun niyeti konusunda tetikte olun, beğendiğiniz biriyse açık kapı bırakın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA