Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE BULUŞMAK

01.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şaşkın
Rüyamda evin bahçesine çıktım ve evimin arkasında eski sevgilimin evi var küs olmakla birlikte mahkemelik olmamıza rağmen yürüyüp konuştuk Sonra onu eve götürmek için motosiklete doğru gittim motosikletin yerinde baska cross motoru onu işletmekle uğraştık sonra gittik eski sevgilim annesi babası yanıma geldi hepsi konuşuolar düğünden çıkmış gibi saçları vardı hepsinin de sonra bna eski sevgilim beni neden armadın dedi sonra birşeyler daha konuştuk baya ve gitmeleri gereken bir yer vardı ve sana yarın evine gelecem dedi hiç birşey olmamış gibi sonra ona ulaşmak için numarasını aradım o numarayı babası kullanıomuş artık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınız onu reddetse de kalbiniz onun yanında kalmış. Bu rüya büyük ölçüde bir bilinçaltı rüyası ancak son bölüm onlarla ilgili ilginç haberler alacağınızı ve eski sevgilinizle konuşma isteği duyacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA