Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ TAKİP ETMEK

09.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen denizkokusu
Rüyamda ortaokulda okuduğum okuldaydım. Sınav olmuşuz. Herkes benim yaptığıma bakıp kıyaslıyor kendi yaptıklarını oda bunu yapmış gibisine. Merdiven çıkarken burnumu sildim. Sonra kendimi dışarıda bisiklet sürerken gördüm. Yağmur yağıyordu. Whatsapptan eski sevgilimin yeni sevgilisiyle olan fotoğraflarını gördüm. Twittera girdim onun normalde twitterı yok orada kokusunu özlersin tarzı bir söz paylaşmıştı. Sonra dışardaki küçük çocuk bana tekme attı. Tanıdık biri. Sonra bende attım heralde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başarılı birisiniz, taklit ediliyor ve önemseniyorsunuz ama sevgide işler istediğiniz gibi gitmiyor. Eski sevgilinizin ne yaptığını zaman zaman merak ediyorsunuz ama sonra da ne yaparsa yapsın diyorsunuz. İyi, kötü hayatınız devam ediyor işte, mutlusunuz siz; hayatınızın değerini bilin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA