Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ SÜREKLİ GÖRMEK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kötü
Rüyamdan unuttuğum eski sevgilimi görüyorum. Bu sabahta gördüm erkek bir arkadaşım koşuyordu bende onun peşinden koşuyordum. Sonra eski sevgilimi gördüm . Elime telefonumu alıcaktım ama telefonumu bulamadım bana telefonun mu yok dedi. Evet bulamıyorum yaptım. Sonra yanına gittim bana kadir diye birini tanıyıp tanımadığımı sordu. Bende tanımıyorum diyince oh çekti. Öyle biraz daha konuştuk rüyamdan uyandım. Unuttum onu artık ve böyle rüyalar canımı sıkıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar haberci olmazlar. Siz bu kızı hala bilinçaltınızdan silememişsiniz. Aslında içinizden onu aramak bile geçiyor arada. Ancak sonra alacağınız tepkiyi düşünüp vazgeçiyorsunuz ya da yaşadıklarınızı yeniden yaşamak istemiyorsunuz. Koşmanız bu kızı unutma isteğinizin bir yansıması. Kızın bir erkeği sorması ise kaygılarınızın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA