Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ SÜREKLİ GÖRMEK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dpdpdp
Günaydınlar, size daha önce de rüyalarımı atmıştım sürekli eski erkek arkadaşımı görüyorum diye. Yine onu gördüm, 2 tane kız arkadaşım kaçırılmıştı ve ben doğum yapmışım. Bir küvet suyun içinde bebeğimi yıkıyordum yavaş yavaş bebeğimde, erkekmiş, çıplaktı bende çıplaktım. Eşim de eski sevgilimmiş. Gerçekten o hisleri hissettim, sanki gerçekten anneymişim gibi. Bebeğim altını değiştirirken benim yüzüme idrarını yapıyordu, o idrar damlacıklarını bile hissettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size daha önce de yazmışımdır; sürekli olarak birini görüyorsanız bu rüya haberci olmaz. Bebek haberdir, doğum sıkıntıyı atmaktır ama idrar hastalık habercisidir. Bağışıklık sisteminize yine de dikkat edin siz. Takviye almaya çalışın. Eski sevgilinizi düşünmek, beklentiye girmek ve üzülmek sizi güçsüz düşürmüş olabilir. Eski erkek arkadaşınızla yüzleşip, geçmişin hesabını kapatmayı deneyin. Sanki onunla ilgili bazı şeyler var halledemediğiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA