Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ KISKANMAK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahar
Rüyamda eski sevgilimi gördüm ayrılalı biraz oldu şu anda onun da benim de sevgilisi var. Rüyamda yanağımdan öpüyordu yüzü kararmış gibiydi kirli sakalı filan vardı ben ona diyorum ki o kız kim diyorum o da öyle biri yok diyor hesap soruyorum ona tokat filan atıyorum susuyor bak her yere onunla aramda bi şey yok öylesine her şey diyordu. Bilgisayar var onu karıştırıyorum ama bi şey bulamıyorum eski fotoğrafları varmış onları görüyorum o kadar. Anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz onu hala unutamamışsınız. Sizin yerinizde başka biri olmasını da hazmedemiyorsunuz. Muhakkak ki bu ilişkiye çok emek verdiniz ve onu değiştirmek için çok uğraştınız. Sonra da sizin isteğiniz dışında ayrılık yaşandı. Ani ayrılıklarda ruhun bir parçası sevdanın üzerinde yapışıp, o zaman diliminde kalır. Ruh, kayıp parçasına ulaşmak istedikçe ilişki ile ilgili anılara, zamanlara geri dönülür. Bir süre sonra çok seveceğiniz biri karşınıza çıktığında kayıp parçanızı geri çekeceksiniz ve eski sevgilinizi rüyalarınızda kıskanmayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA