Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen iyii
Meraba.Öncelikle 6 ay once ayrildigim bir sevgilim var ve ablamla da normal arkadaslar.Ben ablamla gercek hayatta eski sevgilimle konuştuğu için gorusmuyorum küsüm. Rüyamda ablam sen ona onu sevdigini hic soylememissin gibi bisey dedi ve ben de yalan soylemesin ona sevdigimi söylüyordum dedim ve eski sevgilimle kendimi ablamın evinin kapısının önünde gördüm. Eski sevgilimin silahıyla oynuyordum ve kendi kendime şey diyorum onunla ilk buluşmamızda silaha dokunamamıştın bile sen silahtan korkan bir kızdın simdi nasil alabildin eline? diyorum. Yorumnuz nedir acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, öncelikle eski sevgiliniz ile konuşuyor olduğu için ablanızla küsmeniz ne kadar doğru bilemedim. Bence ablanıza sıkıca sarılın ve böyle şeyleri çok büyütmeyin. Eski sevgilinizi belli ki hala unutamamışsınız. Size yaptığı şeyleri sindiremiyor olabilirsiniz. Ancak onu unuttuğunuz zaman yolunuza bakabilirsiniz. Bence 6 ay önce ayrıldığınız sevgilinizi ardınızda bırakma vakti gelmiş.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA