Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

26.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Acayipppp
Rüyamda eski sevgilim ben uyurken kaldığım eve gelmiş babam açmış kapıyı sonra bunu bana kardeşlerim söyledi daha sonra kardeşlerimle onun bulunduğu yere gidiyoruz tabi orası hapismiş bana sarılıyor beni özlediğini söylüyor eski arkadaşlarımdan biri daha var o da hapse giriyor yanımızda eski Sevgilimin bi arkadaşı daha var tabi bu durumda benim sevgilim var sonra bana msj falan atıyor eski sevgilim bunları telefonuna kaydediyor ne olur olmaz kanıt kalsın falan diyor bu şekilde uyarıyorum ... gerçekten çok merak ettim rüyamda ki eski sevgilim bundan 6 yıl önceki sevgilim eski arkadaşım da 6 yıl önceki arkadaşım rüyamda ki sevgilim de şimdiki sevgilim gerçekten çok merak ettim tabirini bi an önce açıklarsanız çok mutlu olurum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalari eski sevgilinizden yeni ayrılmış olsaydınız hala onu unutamamış, aklınızda olduğunu söylerdim. Ancak 6 sene geçmiş üstünden. Eski sevgiliniz sadece bir sembol olmalı. Bence siz şu anki sevgilinizle aranızın bozulmasından, bir şeyler duyup sizi bırakmasından korkuyorsunuz. Sakladığınız, gizlediğiniz bir şey varsa bunun vicdan azabını çektiğniiz için böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA