Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asdgkfkgkfb
Rüyamda 3 hafta önce ayrılmış sevgilimi gördüm o gitmişti beni bırakıp dün gece teyzesiyle konuştum karşısına cik bence dedi bu hafta içerisinde tekrar karşısına çıkıcam bu rüyamın onunla bu bağlantısı vardır belki işde rüyamda gecenin bi yarısı aradı beni efendim dedim annem ortalığı birbirine kattı dedi seninle tamamen ayrılacağımı seni ömür boyu unuticagimi düşünmüyormuş dedi barışalım diye konuştu sonra ben şey dedin sen beni bırakıp gittin dedim sonra hiç konuşmadı kapattım telefonu mesaj yazdı ben başka şehire gidiyorum diye o sekidir rüyam bitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Haberci bir rüya değil. Eski sevgilinizin size dönmesini istiyorsunuz. Onunla nasıl görüşebilir, barışabilir onun yollarını arıyorsunuz. Teyzesiyle konuşmanız sizi etkilemiş, bu rüyayı o yüzden görmüş olmalısınız. Eğer sizi bırakıp gittiyse kimsenin peşinden koşmayın derim.. Kendi haline bırakın bakalım ne yapacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA