Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

11.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen namaste
Merhaba,ruyamda bir evin içindeyim.Ev biraz boştu sanırım.Evde eski erkek arkadaşım var,orada yaşıyormuş.Ev ne ferah nede karanlık normal bir ev.Koltukta oturan erkek arkadaşıma bakıyorum,gözüme yakışıklı ve aydınlık geliyor. Bu evde onunla yaşayabilirim neden olmasın diyorum.Bu arada bu rüyayı gördüğüm akşam bu erkek arkadaşımı instagramda eşi ile fotoğrafını görmüştüm,ne güzel mutlular,bak oda evlendi demiştim içimden.Geçen haftada uyumadan önce yine instagramda denize bakan ev görmüştüm sonra o gece rüyamdada denize bakan ev görmüştüm.Rüyamı size gönderdim hatta yorumladınız.hayatımda güzel değişiklikler olabilir demiştiniz yorumdaAcaba bu rüyalarım haberci değilde biliçaltımın bir ürünü mü?Hayatımda maddi açıdan bir yapılanmaya,yeniliğe çok ihtiyacım var, o yüzden böyle soruyorum size.Teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski erkek arkadaşınızı düşündüğünüz için onu bu şekilde rüyanızda görmüşsünüz. O nedenle bu rüya haberci bir rüya değil. Eski erkek arkadaşınız kendi hayatını kurmuş, sizin de bir an önce duygusal olarak toparlanmanız gerekiyor. Zaten bunu yapmayı başarabilirseniz o bahsettiğimiz güzel gelişmeler kendiliğinden olmaya başlayacak. Tabii ki yaşadıklarınızı birden unutmanız kolay değil ama en azından çaba gösterin. Size tavsiyem ilk iş olarak onunla ilgili detayları öğrenmeye çalışmayın, sosyal medyadan sürekli kontrol etmeyin, başka şeylere ilginizi yönlendirin. Etrafınızda olup bitene konsantre olun. Belki de aradığınız haberci mesaj rüyanızda değil çevrenizde olup bitenlerde karşınıza çıkacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA