Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FerbMyzac
Eski sevgilimi rüyamda gördüm ben yolda giderken o uzaktan geliyordu. Yaklaştıkça onu tanıdım . Yalnız bizim köye gelmişti . O farklı köyde yaşıyordu. Dedim ki Sevim noldu bizim köyde napıyorsun? O da dedi bi tanıdığımıza geldik. Dedim sen kapalı değilmiydin.Neden açıldın yani eşarplı bu kız kapalı giyiniyor . Sonra bana dediki belki beni açık seversin dedi ondan sonrada uyandım bu rüyayı dün gece görmüştüm..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir daha rüya gönderirken cinsiyetinizi doğru işaretlerseniz sevinirim. Bu kez rüyanın içeriğinden bunu tahmin ettim ama hiç tahmin edemeyeceğim rüyalar olursa yanlış yorumlanır. Gelelim rüyanıza; tabi sevgiliniz ne kadar eski bilmeden doğru yorum yapmak imkansız ama bu rüya kaderin sizi yeniden karşılaştıracağını haber veriyor olabilir. Kapalı bir kızın açılması evlilik konusundaki fikirlerinin ve belki de dayatmalarının değiştiğini haber verebilir. Bu kez birlikteliğiniz daha ılımlı sürebilir diyorum. Şansınızı bir deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA