Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Başak
Merhabalar.Rüyamda yaklaşık bir yıl önce ayrıldığım insanı gördüm.Geçenlerde de size onunla ilgili bir rüya yazmıştım,diş macunu ile alakalıydı o rüyam.Bu rüyamdaysa balıkçı barakaları gibi kulübelerin bulunduğu bir yerdeydim.Bir kulübeye girdim.Bu kulübe o insanın eviymiş.O içerde namaz kılıyordu ben de evin girişindeydim.Evinin anahtarları bendeymiş "anahtarlarını buraya bırakıyorum mustafa" dedim.O ise namaz kıldığı için bana cevap vermedi,cevap alamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sorduğunuz sorular diğer bölümde kalmış. Ancak soruları sorduğunuzda bana bir takım veriler de vermeniz gerekir. Namaz kılması neyi sembolize eder demişsiniz ama normalde namaz kılıyor mu söylememişsiniz. Anahtarlar niçin bende demişsiniz ama daha önceleri onun anahtarları sizde kalıyor muydu söylememişsiniz. Bu durumda sorunlara cevap vermek zor. Bu şekli ile rüya, onu kafanızdan bir türlü atamadığınızı onun ise sizin bekleyişinize cevap vermediğini söylüyor. Artık anahtarları oraya bıraktığınıza göre onu düşünmekten vazgeçmeye karar vermişsiniz. Belki de gelişmeler artık onu düşünmenizi, aklınızda yer eden hatırları engelleyecektir. Belki de yeni bir aşk kapıdadır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA