Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

27.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mühür
Rüyamda lise yıllarında aşık olduğum fakat karşılık alamadığım kişiyi gördüm. Rüyamda benimle konuşmak istiyor sonra onlara ait olmuş olan bi cafe ye gidiyoruz burada ben biraz çekingen duruyorum o ise benimle sohbet etmek niyetinde ve abisiyle tanıştırmak istiyor . Cafede karşılıklı oturuyoruz cok az bi konuşmanın ardından bianda ikimizde başka biyerde oturuyoruz dışarıda ve bi kadın bana bakıyo bu kadın kim diye sorduğumda onların kendilerine ait evlerinin bekçileri olduğunu söylüyor. bu ney?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiden tanıdığınız biri sizinle yeniden ilgilenecek olmalı. Ama gördüğünüz kişi sadece bir sembol. Yeni bir aşkın başlangıcı olabilir bu karşılaşma. Bir aracı, güvenilir biri sizin karşılaşmanızı sağlayabilir. Hem fiziksel hem de manevi anlamda sizi rahatlatacak bir ilişki yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA