Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bella
Rüyamda 5 yıl önce çıktığım kişiyi gördüm .O benimle evlenmiş ama ben pişman olmuşum boşanmak istiyordum.Ben istemedim onunla evlenmeyi diyorum ve ondan kaçıyordum onunla olmak istemiyordum.İzmite gidiyordum bir işim vardı ama kalacak yerim yok diye kendime yer arıyordum orda onun kaldığı ev varmış ama orayıda istemiyordum.Gerçekte bekarım,27 yaşındayım,sıkıntılı bir ilişki ve kahreden pişmanlıklarım olmuştur onunla, çok keşkem olmuştur.Ahımı da almıştır .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızda ağır izler bırakan bir ilişki yaşamışsınız. Daha ileriye gitmediği için şükretmelisiniz ama siz yaşadıklarınızın pişmanlığından şükretmeyi unutmuşsunuz. Şükretmediğiniz için de enerjinizin bir kısmı o ilişkide yapışıp kalmış. Hayatınızı, seçimlerinizi ve onu affedin. Herşeyin bir nedeni olduğu fikrini hayat felsefesi olarak benimseyin ve onun sizin hayatınıza getirdiği farkındalık nedeniyle ona teşekkür edin. Bunu gerçekten yapabilirseniz ruhunuzda acı çeken ve sizden kopan bir parça iyileşerek size geri dönecektir. O zaman daha mutlu olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA