Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

02.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rabia irem
-ilk başta ben bu aralar bi çocuktan hoşlanıyor gibiydim çocuğa söledim ve ona sölediğimden beri eski sevgilim rüyalarıma giriyor beni seviyor olarak -rüyamda eski sevgilime instagram dan mesaj atıyorum ben olduğumu bilmiyor kimi sevdiğini öğrenmek için ama o benim olduğumu anlıyor ve çaktırmadan beni sevdiğini dile getiriyor ben çok utlu oluyorum sonra annem geliyor internetin başından kalk artık iş yap diyor kalkıyorum bende sonra rüyam bitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vicdanınız tartıda, kendi kendini tartıyor. Yeni birine aşık olmanız eski sevgilinize ihanet gibi geliyor size. İçsel bir sıkıntı duyuyorsunuz ya da bilinçaltınız öğrenilmiş doğrulara aykırı davranmanızın çelişkileri içerisinde. Bu bir bilinçaltı rüyası. Kafanızdan henüz eski sevgilinizi atamamışsınız ki bu durumda yeni bir ilişki önermem size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA