Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

07.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyamı kişiyle son zamanlarda artık konuşmadığım zaman gördüm konuştuğumuz dönem değil şu an hayatın
Hoşlandığım konuştuğum vardı ama konuşmamız ne iyi bitti ne kötü aslen izmirli ama iş için başka yerde buluşmadık.Rüyamda onu gördüm kapıyı açıyor beni görünce gülerek içeri yanıma geliyordu benim saçlar yağlı süslenmedim diye utanıp çekiniyorum ilk kez karşılaşıcaz diye o gelip sarılıyor bana bende kucağına atlıyorum,sarılıyorum boynuna sonra o yüzünü boynuma dayayıp kokluyor beni banyoya taşıyor o şekilde ben istiyorum tamam hadi git diyorum gülerek banyo yapıp süslenicem yani hesapta.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlgiye ihtiyacınız var. Sevmek ve sevilmek istiyorsunuz. Böyle zamanlarda bilinçaltı eski ve unutulmayan sevgileri anıların arasından çıkartarak sizi avutmaya çalışır. Diğer rüyanızdaki kuşun hareketleri onun bir sembol olmadığını söylüyor. İzlediğiniz bir şeyden etkilenmiş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA