Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

21.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Sevdiğim ve 4 yıl önce kısa süre görüştüğüm namaz kılmayan bir erkek vardı. Benden sonra birisini almıştı hayatına ama bitti ilişkileri uzun zaman önce. Bu ara sıkıntılıyım sevdiğimin evindeyim kimse yok.O başka odada sanırım namaz kılacakmış güya. Kimse yokken etrafa bakayım o kızın resmi var mı nesini beğenmiş diye odasını araştırıyorum. Kalorifer üzerinde 2 tane yazılı katlanmış kağıtlar var. O ara uyandım gerçekmiş gibi gergindim. Sanki rüyamda sevdiğimle birlikte namaz kılıp tamamladığım hissiyle uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu genç kız eski sevgilisinin hayatını merak ediyor. Ruhları birbirine çok yakın bu iki insanın. Ama dünya hayatında ayrı düşmüşler. Belki ölüm ötesinde şahadetleri var birbirlerine. Aynı ruh ailesinden bile olabilirler. RUhsal düzeyde kız onu merak ediyor. Bilincin de olmayabilir belki ama ruhunda ona karşı bir sevgi var bence. Oğlanın annesi de aynı ruh ailesinden olmalı. Ona şükretmeyi öğrenmen gerek demişler ama o bazen ruhuna söz geçiremiyor. Rüya tamamen kızın kendi içsel görüsü ile ilgili, haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA