Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

26.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen xxasfxx
Rüyamda bu kız arkadaşımla evleniyorduk. yüzüme bakarak gülümsüyordu. o anda onun hakkındaki olumsuz düşüncelerimde haksız olduğumu anlıyordum. bir ay önce de bu kız arkadaşımı rüyamda gördüm.yıkadığı çamaşırları dedikodu olmasın diye her bir elbisesini gizlice bir komşunun çamaşır ipine astı.köylüler bunu farkedince dedikodu çıkarmaya başladılar.köyün erkeklerikız arkadaşım hakkında ileri geri konuşmaya başladılar.ben de hemen araya girerek arkadaşımı savundum.en ufak bişeyden dedikodu çıkarıyorsunuz diye bunu yaptı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızda bir savaş var. Bir taraftan onu suçladığınız için vicdanınız rahatsız, diğer taraftan onun hakkında bu kadar şüphe varken doğru yaptığınızı düşünüyorsunuz. Ben rüyalarınızın hepsini okudum. Tamamı bilinçaltı rüyası. Kız arkadaşınızın sizden de çevresindekilerden de sakladığı bir şeyler olduğunu biliyorsunuz siz. Ama bunların kötü olup olmadığını bilmiyorsunuz. Çamaşırları gizlemesinin nedeni bu. Bence çevredekilerin düşüncelerini çok fazla önemseyip bu ilişkiyi bitirmişsiniz. Aklınız onu savunmaktan yana ama şüphe fena bir kurttur. Beynini yer insanın. Bu açıdan doğru yapmışsınız ayrılmakla. Çünkü bu tür düşüncelerin içindeyken onu da kendinizi de mutlu edemezdiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA