Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

06.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melek
Rüyamda akşam vakti erkek ve kız kardeşimle deniz kenarında oturuyorduk. Yan tarafımızda önceden evlilik niyetli görüştüğüm kişi de arkadaşlarıyla birlikte oturuyordu. 13 yaşındaki erkek kardeşim bir anda dengesini kaybetti tam düşecekken ayaklarımla onu tuttum. Dayanamaz hale gelince bağırdım. Daha sonra annemden babamın önceden evlilik niyetiyle görüştüğüm ama anlasamadigim bu kişiye kardeşimi kurtardığı için teşekkür etmeye gideceğini duydum. Yorumlamanizı rica ederim. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek kardeşinizle ilgili bir uyarı taşıyor bu rüya. Uçurum ruhsal sorunları, sıkıntıları, bunalımları temsil eder. Kardeşiniz bu aşamaya gelmek üzere, onu bulunduğu durumdan bir şey kurtaracak. Siz bundan kendinize pay çıkartacaksınız, gerçekten de öyle, sizin zamanında müdahaleniz olayı kötü sondan kurtaracak. Ancak babanız bu kurtuluşta sizin önceden yaşadığınız tecrübelerin etkisi olduğunu biliyor. Geçmişteki bu ilişki size pek çok değer katmış olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA