Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

02.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sibel lebis
Rüyamda ölmüş amcami gördüm.Yanimda oturuyor ve sen evlen cayını icmeye gelcem diyor.Sonra uzun sure önce ayrildığım ve görüsmedigim eski sevgilimin babasi benimle tanişmaya gelmiş.Benimde uzerimde beyaz guzel bir elbise vardi.Sonra eski sevglim geldi.Bi camekanin arkasinda.Uzerinde damatlk var.Ve arkadaslari kolundan tutup zorla yanima getirmeye calisiyor.Tatlimiz yendi(bizim yörede tatli yenir) nişanlandik(ama hic biraraya gelmedik.Yüzük takmadik) ve öğle ezanı okundu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amcanızla ilgili kısım için arama bölümüne "yeni ölen" "yeni ölmüş" yazarak eski yorumları okuyun. Eski sevgilinizle evliliğe adım atmanız hayatınıza yeni birinin gireceğini evlilik için kolları sıvayabileceğinizi söylüyor. Amcanız öleli 2 yıldan çok olduysa söylediği söz de evliliğiniz için bir habercidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA