Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE KAVUŞMAK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Böğrüdelik
Kuzenim rüyasında beni görmüş köyde at arabasındaymışız bir oğlanla eski sevgilim varmış diğer oğlan beni çekmiş arabadan inmişiz eski sevgilm kızıp peşimizden gelmiş beni çocuğun yanından çekip yere çökmüş yıllardır sana olan sevgimi kalbime gömdüm yeter artık dayanamıyorum deyip ağlamış bende onu yerden kaldırmışm barışmışız sonra kuzenlerdeymişiz eski sevgilimle bi koltukta  birbirimize sarılmışız üzerimize çarşaf dolanmış sonra ben ağlamışım kuzenim niye ağlıyorsun demiş mutluluktan demişim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının bizim hakkımızda gördükleri rüyalar bilinçaltı olmaz genellikle ama bu denli uzun ve ayrıntılı bir rüya yine de bana bir bilinçaltı rüyası gibi geldi. Eski sevgilinizi unutamadığınızı kuzeninize sürekli anlatıyorsanız bundan etkilenmiş olabilir. Eski sevgilinizle barışma şansınız varsa belki de gerçekten barışacaksınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA