Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN YAŞLANMASI

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carlenn
Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Bu sevgilim beni ilişkiye her başlayısımızda aldatmış birisi. ben okulum ordan geçiyorum evime gidicem. O da abisiyani rüyamda abisi oluyor bir de bir çocukla daha okulun ordan geçiyor. Ben de beni görsün diye durup mağazanın camında saçımı düzeltiyorum. Yan gözle bakıyorum ona. O da bana bakıyor. Görünce yanındakilere ben iki dakikaya geliyorum diyor. Ben de hemen yürümeye baslıyorum. Arkamdan geliyor ama seslenmiyor. Ben bir merdiven altına giriyorum. Orda çocuk sesleri geliyor daha sonra o eski sevgili de geliyor. Merdiven altında bir yazı yazılmıs oluyor yazıda hica diye bir kelime var. Sonra eski sevgilim bana kızıyor hica kelimesini değistirip hoca yapıyor. Ve diyor ki şimdi sevgili oldu diyor. Sonra ordan çıkıyoruz ama çıkınca yaşlanmıs oluyor. Ama o yaslının o olduğunu biliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu düşünüyorsunuz ve sizi unutmasını istemiyorsunuz aslında. Belki de içinizde bir intikam duygusu var. Sizi sürekli suçlayan ama kendisi ilişkiye sorumluluk duymayan biri. Onunla ilgili haberler duyacaksınız. Sizden sonraki bir ilişkisi ona ders olmuş ve çok acı çekiyor. Yüreği şimdi sevmenin ne demek olduğunu anlayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA