Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN NİŞANLANMASI

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hande bilge
Şuan ayrı olduğum haftada bir telefonlaştığım eski sevgilimi rüyamda gördüm. aramız durumumuzdan daha kötüydü rüyada yüzüme bile bakmıyordu. bende içerliyordum neden böyle halbuki telefonlaşıyorduk diye. yani gerçek hayatla baglantılı bi rüyaydı. sonra söylenti duydum birlikteyken aslında o nişanlıymış. bende şaşırıyorum annesi bana nasıl demez diye. sonra arıyorum onu bana manevi abimi dövdüğünü söylüyor direkt nişan meselelesini soruyorum telefonum bozulıuyor sesini alamıyorum ve uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkuların su yüzüne çıktığı bir bilinçaltı rüyası. Neyse ki haberci değil sadece korkularla yüzleşmişsiniz. Bu tür sürüncemede kalan ilişkiler çok yıpratıcı olur, ruhu yorar. Göz göre göre kendinize eziyet ediyorsunuz. Onun yerine başkasını sevmeyi deneyin bence. Hatta onu unutmak için hiç görmemeyi deneyin, gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA