Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN KARISINDAN HELALLİK İSTEMEK

27.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Turkuvaz
Ruyamda babannemlerin yikilan evinin ici temizlik icin karmakarisik.Sanki o sevdigim adamla esinin evi.Sevdigim adam bana hic bakmiyor kaciyor sanki benden.Kadin temizlik yapiyor yerleri siliyor.Ses geliyorBi bakiyorum yerde masrapa gibi biseye işiyor.Gidiyorum mutfakta kadini bulup elini opuyorum. Bikac gundur burdayiz hakkinizi helal edin diyorum.Olsun der gibi basini salliyor.salona giriyorum sevdigim adam orda elimle isaret yapiyorum.Helallik istedim diyorum. Kollarinin arasinda simsiki sariliyor bana.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer kadın maşrapaya işemeseydi bu rüya sizin vicdani yükünüzden kaynaklanmış derdim. Yasak ilişkinin ağırlığından kurtulmak istemiş olabilirdiniz. Ancak rüya belki de sonu ölümlü bir hastalığı temsil ediyor. Bu kadın bir nedenden dolayı hasta. Belki de yıllardır eşinin onu aldatmasına tahammül etmekten yorulmuştur, bilemem. Ama ruhsal boyutta ruhunuz bu kadının ruhundan özür dilemiş, helallik almış. Bu adam sizin ruhunuzun yoldaşıdır ve yine ruhsal boyutta sizi sarmalıyor. Ben bu konuda daha önce de yorumlar yaptım. Biz doğarken bir enerji kütlesinden dünyaya düşeriz. Bu enerji kütlesi bizim ruh ailemizdir. Aynı ruh ailesinden olan ruhlar dünyevi hayatta bir noktada mutlaka karşılaşırlar ve birbirlerinin yaşamını etkilerler. Büyük ihtimalle bu insanlar sizin ruh ailenizden birileri. Onlar sizden, siz onlardan bir çok ders almışsınızdır. Hatalıyım, demişsiniz. Hepimiz hatalar yaparız, kendinizi affedin diyorum size. Yaptıklarımızın mutlaka bir nedeni oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA