Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN KAPIYI ÇALMASI

26.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deno
Bi okul servisindeydim ve kopegimde benimle birlikteydik. Bi cocuk kemerle kopegime vuruyodu ve cok sinirleniyodum bagırıp cagırıyodum. Sonra servisten indim eve gittim. Gittigimde ev cok kalabalıktı bir sürü akrabamız bizdeydi. Sonra eski sevgilim ve ailesinin de bize gelicegini ogrendim. Kapı caldı -pijamalı sanıyodum kendimi sonra bir baktım normal kıyafet varmıs ustumde- kapıyı actıgımda eski sevgilim tek kardes ama abisi varmıs. O annesi ve babası gelmisti. Moralim bozuluyodu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki eski bir sevgi ile ilgili sorunlar yeniden kapınızı çalacak. Moralinizin bozuk olması bir sorun oluşacağının işareti. Eğer mutlu olsaydınız yorum farklı olacaktı. Eski sevgilinizin abisi, kendinden yaşça büyük bir arkadaşını sembolize ediyor olabilir. Evdeki kalabalık da sorunun bir işaretidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA