Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN GERİ DÖNMESİ

09.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül
Ben 1 yıldır ayrıldığım arkadaşım e kesimhanesinde et taşlıyordu önümüzden geçiyordu konuşmuyordu fiziksel olarak o değildi ama olduğunu biliyordum ablam onüne geçip hesap sorarken bana ettikleri için onu geri iteği sırada erkek arkadaşım ablamın bu hareketini engelliyordu bu sırada ben geçiyordum aralarına ben seni çook seviyorum hala sanki sen elini uzatsan tutmazmıyım diyordu bana elini uzatarak bu arada nişanlısı bizi görüp kaçıyordu bende onun peşinde git diyordum ona öyleyce baktık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası, onun size geri dönmesini ve af dilemesini istiyorsunuz; ruhunuz bunu arzu ediyor. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası olmasına rağmen çiğ et ile uğraşmak başına bela almak anlamına gelir. Et taşlamak ne demek ben bilmiyorum. Eğer eski sevgilinizin gerçek hayatta böyle bir işi yoksa bir belaya bulaşmış olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA