Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN EVİNDE OLMAK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen B
Rüyamda eski erkek arkadaşımın yanına gidip onunla bişi konuşmak istediğimi söyledim umursamadı içeriye geçti evde uzun bi masada oturduğunu gördüm masada yeni kız arkadaşı da vardı beni pek istemesede kız arkadası bişeyler yiyip yemeyeceğimi sordu evden ayrılırken eski erkek arkadaşımın annesi de beni çok sevdiğini benimle bi sorunu olmadığını dile getirdi ve uyandım bu arada biz ayrılalı 3 sene oluyor ona karşı hiç bişi hissetmiyorum bi İlişkim var şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizden bahsediyorlar. Belki ailecek belki de sadece arkadaşınız ve annesi. Onların kafalarına, bilinçlerine, sözlerine konuk olmuşsunuz ve ruhunuz bunu hissetmiş. Başka bir açıdan bu rüya hesaplaşmadan bitmiş bir ilişkiyi temsil ediyor olabilir. Bazı şeyler söylemek istermişsiniz bitirirken ama söyleyememişsiniz, içinizde kalmış. Bu rüya bu ukte kalmışlığın yansıması da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA