Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN EŞYALARINI KARIŞTIRMAK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şaşkın
Dün gece yatmadan bir dilek diledim evleneceğim kişiyi rüyamda göreyim diye. Sonra eski sevgilimle alakalı rüyalar gördüm. evine gizlice girmiştim ve esyalarını karıstırıyordum kız kardesine yakalanıyodum Sonra evin dışına çıkıp gelmesini bekliyodum. Onu hiç sevmiyorum ve 4 yıldır ayrıyız. benim şuan ciddi bir ilişkim var rüyamda şuanki sevgilim olduğunun bilincindeydim ve ona yanlış yaptığımı düşündüm. Uyanınca kendimi kötü hissettim. Ben şuanki sevgilimle evlenmek istiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları ne yazık ki başarılı sonuçlar vermiyor. Bu rüya da gelecekle ilgili değil, merak etmeyin. Ancak başka bir konuyu haber veriyor. Siz eski sevgilinizi düşünmediğinizi söylüyorsunuz ama onunla ilgili bazı konuları araştırıyorsunuz ya da yakında duyacaklarınız nedeniyle araştıracaksınız. En azından onun ne yaptığını merak edecek olabilirsiniz. Bu rüya bunu yapmamanız konusunda sizi uyarıyor, çünkü yaparsanız yakalanacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA