Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN DÖNMESİ

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YSMN
BANYODAN CIKIYOORUM SACLARIM ISLAK BEYAZ Bİ HAVLUYA SARINMISIM EVIMDE ESKİ EVGİLİMİ GÖRÜYORUM AMA O ANDA HİÇ KONUŞMUYORUZ GİYİNMEYE GİİRİYORUM ODAYA YERDE YEŞİL BÜYÜK BİR BAVUL GÖRÜYORUM ELİMİ ATIYORUM AĞIR GELIYOR KENDI KENDIME TEMLLI MI GELMIS ACABA DIYORUM BIRAKIYORUM ODA O ANDA YATIYO ÜZERİNDE BEYAZ Bİ TİŞORT VAR SONRA YANINA GIDIYORUM BENIM SACLARIMI OKSUYO GÜLÜMSÜYOR VE SARILIYORUZ.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu özlemiş olabilirsiniz. Ne zaman ayrıldığınızı ve hala gönlünüzde olup olmadığını bilmiyorum. Eğer çok uzun yıllar önce ayrıldıysanız, o kişi yeniden hayatınıza girebilir. Bu durum fiili olmasa da düşünce yönü ile gerçekleşebilir. Onun valizi, onun düşünceleri ve istekleridir. Bunlardan haberdar olabilrisiniz, onun hakkında konuşabilirsiniz. Ancak eylem olarak sizin hayatınıza geri de dönebilir, bu da ihtimal dışı değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA