Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN ÇANTASINI KARIŞTIRMAK

09.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayfer
Merhaba, rüyamda eski sevgilim kısa süre bende kalıyodu.kaldığı oda onun evindeki eski odasıydı.dışarı çıktığı vakit şüpelenip el çantasını karıştırdığımda yeni sevgilisine mavi kalemle yazıp sakladığı aşk mektuplarını buluyorum.o sırada odaya geliyo mektupları üzerime saklıyorum.endişesini saklamaya çalışarak gitmesi gerektiğini söylüyo, toplanıyo ama nereye gideceğini söylemiyo.sevgilisinin yanına gittiğini gördüm.bekarım,ailemin yanına geldim şuan aynı şehirde olduğumuzu biliyo. görüşmüyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatını merak ediyor, soruyor soruşturuyorsunuz ya da en azından sormak istiyorsunuz. Aşık mı yoksa sizi kıskandırmak için mi bir sevgilisi var mesela. Diğer rüyanızda bir negatif enerji boşalması yaşamışsınız. Bu rüya size iyi gelmiştir, bu gün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA