Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN ARABASINI KURTARMAK

06.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pinar ingun
Rüyamda selmanin evindeydim.Busra da var.Salonda üçümüz oturuyoruz.Kizginim onlara.Selmana daha çok kızıyorum benle görüşürken onlada gorusuyomus diye.Yani gerçeği rüyamda yaşıyorum sanki gercekte soyleyemediklerimi ruyada söylüyorum.derken selman bizi eve bırakacak. Arabaya biniyoruz ben ondeyim busra arkada. Bi ara selman arabadan iniyo. Direksiyon boş araba kendi kendine gaz aliyo. Araba yirmi mt falan gidiyo. Direksiyona el atıyorum o arabaya komple vurmaktansa yanından çizip duruyoruz. Geçen bi ruyada da selman sacimdan bir tutam kesmişti ben istemeden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başta gördükleriniz elbette ki bilinçaltınızın ürünleri, vicdan muhasebesi yapıyorsunuz. Affetmek çok zor biliyorum ama affederseniz siz rahatlarsınız. Onun sizi bırakmasının hayatınızda daha iyi şeylere vesile olabileceğini düşünün ve beklentilerinizi yüksek tutun. Rüyanızın araba bölümü bir kez daha eski erkek arkadaşınızın hayatındaki bir şeyi düzeltmek zorunda kalacağınızı söylüyor. Bunu hem kendinizi korumak için hem de refleks olarak yapacaksınız. Belki de bundan sonra onda yapışıp kalan enerji parçanızı kurtaracaksınız ve ruhunuz rahata kavuşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA