Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİLERİ GÖRMEK

13.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kerimova Raska
Merhaba uzun zamandan sonra eski sevgililerimi gördüm.Iki sevgilim oldu .ikinci sevgilimi yani Emrahi cok sevmiştim ruyada once ilk sevgilimden mesajima cevap geliyo evet diye yazmış ama ben cevap vermiyorum sonra diğer yani cok sevmiş oldugum 2 ci sevgilimden mesaj geliyo şaşırıyorum ve onu arıyorum bana merhaba nasilsin senden sonraki kızların gerçek olduğunu mu düşünüyorsun dedi.sonra uyandim eski sevgilimle ayrılalı uzun zaman oldu niye böyle rüya gördüğümü merak ettim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Neden gördüğünüzü sormuşsunuz, sebebi yeni bir aşka ihtiyacınızın olması. Kalbiniz boş ama hormonlarınız bedeninizi heyecana yönlendiriyor, kalbiniz sevginin sıcaklığını hissetmek istiyor. Böyle zamanlarda bilinçaltı eski sevgilileri anıların arasından çıkartır. Bu rüya haberci değil ama şimdilerde yeni bir aşka kalbinizi açtığınız için yenş bir sevgili de edinebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA