Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİDEN PARA ALMAK

07.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilek
İliski 10 yil once bitmisti.Ank.yasiyorum Azrbycn sadece arada konustugum bir arkadasim var onun disinda bagimyok.evimiz var temizlik yapiyoruz daha sonra bu adam ile nehirin uzerindeki adaciklari gecerek Azerbay.gidiyoruz burada turbeler sehitlikler vs var.yolda giderken de surekli opuyordu bni.bir turbeye giriyor sonra sarikli bir adam bi evi gosterek bize cati katinda turbe var dedi. sevdigim bana para verdi 20lira bni bekle burada dediktn sonra namaz kilmaya merdivenlerden bayagi iniyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Yabancı insanların olduğu çevrelere gireceksiniz. Bazı sorunlar için bu insalarla diyolog içine girip çözüm arayabilirsiniz. Rüyanız bu yaşadıklarınızın kadersel olduğunu ancak sizin bunu çabuk atlatmak için çaba içinde olacağınızı ve başaracağınızı söylüyor. Eski sevgiliniz sadece bir sembol. Onun temsil ettiği şeyleri düşünün. Bir konuda ona benzer birinden isteklerinizin gerçekleşmesi için vaatler alacaksınız. Ondan sonra sabırlı olun yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA