Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE YAKINLAŞMAK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen müjde
Amcamın evinden kalabalık bir şekilde çıkıyoruz ve evlerinin önündeki ormanlık alanda piknikte oturur gibi oturuyoruz.yaklaşık 15-20 kişiyiz ve annem tarafı yani dayımlar teyzemler var.yanıma kısa süre önce ayrıldığım sevgilim oturuyor çok yaklaşıyor.burnumdan öpmek istiyor ama kalabalık olduğu için utanıp kendimi çekiyorum.ısrarla yakınlaşmak öpmek istiyor ama ben kalabalık burası diyorum.bir an ortam karanlık oluyor ve öpüyor sanırım ve göğsümü sıkıyor.aklını kaybetmiş gibi şehvetle bakıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni mi ayrıldınız? Eğer yeni ise erkek arkadaşınızın gerçekten de cinsel arzuları tavan yapmış olabilir. Onun hissettiklerini düşünmüş olabilirsiniz. Eğer siz bu yakınlaşmadan sıkıntı duyduysanız rüyanız, birinin size yardım eder gibi yaklaşarak sonradan haklarınızı gasp etmeye çalışıp sizi üzeceğini anlatıyor olabilir. Bu kişi ailenizden ya da yakın çevrenizden biri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA