Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE EVLİ OLMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen CherryQueen
İyi günler.Rüyamda eskiden sevdiğim erkekle güya evliyim ve iki çocuğum var.Fakat ruyada kendisi de çocuklar da ortada yok.Bir arkadasimla kafede oturuyoruz ve okuldan tanıdığım bir çocuk bembeyaz bir üst giymiş,bana bakıyor gözünü ayırmadan.Ben de ona bakıyorum fakat sonra kendi kendime evliyim ben diyip kafamı çeviriyorum,ruyadaki eşimi arıyorum fakat bana beni terk ettiğini söylüyor Sonrasında beyazlı çocuk yanımıza gelip el sallıyor.Ruyadan cok etkilendim.Yorumlarsaniz sevinirim,tesekkurler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gönlünüz, aklınız hala o sevgilide ve kurduğunuz hayallerde sizin. Ama ruhunuz onu unutmanın zamanının geldiğini söylüyor. Sizinle ilgilenen başkaları var, bu kişiler okulunuzdan ya da iş çevrenizden olabilirler. Beyaz kıyafet bu kişinin iyi niyetli biri olduğunu söylüyor. Gördüğünüz erkek sadece bir sembol olabilir yalnız. Sizinle ilgilenen ya da ilgilenecek olan birini bir yönü ile sembolize ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA